Müşteri İlişkileri Yönetim Uygulaması

Uygulamamız güvenlik ve performans testlerinden geçmiş, OWASP standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Responsive tasarımı sayesinde tüm platformlarda (masaüstü, laptop, tablet, telefon) kolay bir şekilde kullanılabilmektedir

Modüller

 • Müşteri Veritabanı

  Müşteri Tanımı; Müşteri tanım ekranından mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile yapmış olduğunuz tüm işlemleri takip edebilir, görev atamaları yapabilirsiniz.

  İlgili Kişi Tanımı; Mevcut veya potansiyel müşterileriniz için iribatta olduğunuz kişileri tanımlayabilir, bu kişiler ile yaptığınız tüm aktiviteleri takip edebilirsiniz.

 • Ürün Tanım

  Sattığınız tüm ürünleri bu modül üzerinden tanımlayabilir, analiz raporu ile yaptığınız teklif, sipariş/satışlarınızı takip edebilirsiniz.

 • Aktivite/Görev Girişi

  Mevcut veya potansiyel müşterileriniz ile yapılan veya yapılacak tüm aktivitelerinizin (telefon görüşmesi, e-mail, ziyaret, toplantı vs) girişini yapabilirsiniz.

  Müşteri aktivitelerinde müşteriye ilettiğiniz teklifleri girişini yapabilir, aldığınız yanıtlara göre işlemi sipariş/satış/sözleşme aşamalarına taşıyabilirsiniz.

  Görev girişleri ile çalışanlarınızın planlarını takip edebilirsiniz. Görev atama tarihlerinde parametrelere göre görevlendirilen kişilere ve/veya yöneticilerine hatırlatma bildirimlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Teklif / Sipariş / Sözleşme

  Genel veya müşteriye özel teklifler oluşturabilir, müşteriye sunduğunuz tekliflerin sonucuna göre teklifinizi sipariş/satış/sözleşme aşamalarına taşıyabilirsiniz.

 • Dashboard / Takvim

  Anasayfa (kullanıcı dashboardu) üzerinden yetkilendirmelere göre sistem üzerinden yapılan tüm tanımlamaları/aktiviteleri takip edebilirsiniz.

  Takvim üzerinden yapılan ve planlanan tüm aktiviteleri kullanıcı bazında görüntüleyebilirsiniz.

 • Raporlar

  Çalışan performans raporları ile, çalışanlarınız aktivite (arama, teklif, ziyaret vs), satış, planlanan görev analizlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Kullanıcı Tanımları
  Uygulamayı kullanmaya yetkili kullanıcılar bu modülden tanımlanmaktadır. Kullanıcılar belirlemiş oldukları şifreler ile uygulamaya giriş yapabilmekte ve her kullanıcı sadece kendisine yetki verilen ekranları kullanabilmektedir.

Referanslar

www.guncelcrm.com

Ek Özellikler / Özelleştirmeler

Uygulama altyapımızın sağladığı bize sağladığı esneklik ile yeni talepler, kuruma özel geliştirmeleri oldukça hızlı ve düşük maliyetli olarak yapabilmekteyiz.


Altyapı Özellikleri